Whatsapp Takip Yazılımı

Whatsapp Takip Yazılımı

Whatsapp takip yazılımı sayesinde günümüzde birçok şirket çalışanlarını kontrol altında tutmaktadır. Birçok firma ve şirketin yanında yine bankalara ve aileler de bu programı yoğun olarak tercih etmektedir. Çünkü banka gibi parasal işlemlerin yoğun olarak yaşandığı şirketlerde çalışanlara karşı tedbirli olunması açısından böyle bir uygulamaya başvurulmaktadır. Whatsapp takip yine evli çiftlerin ve ebeveynlerinde sık olarak kullandıkları yazılımlardan bir tanesidir.

Evli çiftler çoğunlukla bu programı eşinden şüphelendiği zaman kullanmaktadır. Bu sayede eşinin bütün Whatsapp görüşmelerini ve yazışmalarıyla birlikte her tür paylaşımlarını rahatlıkla görebilmektedir. Whatsapp takip yazılımı ile yine aynı şekilde ebeveynler çocuklarının telefonlarını takip edebilmekte ve onları sosyal medyanın zararlarına karşı korumaktadır. Kullanımı oldukça kolay olan bu uygulamayı hemen her yaştan kişi rahatlıkla kullanabilmektedir. Daha somut ifade edecek olursak akıllı telefon kullanabilen herkesi rahatlıkla casus yazılım uygulamasını da kullanabilmektedir.

Whatsapp Takip Yazılımı Kurulumu ve Kullanımı

Kurulumu ve kullanımı oldukça kolay olan bu uygulamayı sizde çok kolay bir şekilde hedef seçtiğiniz kişinin telefonuna kurabilmektesiniz. Fakat bunun için kuracağınız kişinin cihazı Android işletim tabanlı olmalıdır. Whatsapp takip yazılımı IOS tabanlı cihazlara kurulamamaktadır. Bununla birlikte sizlere biz bu yazılımları uzaktan kuruyoruz şeklinde açıklama yapıp para isteyen kişilere kesinlikle itibar etmeyiniz.

Çünkü bu uygulamanın kurulabilmesi için cihaza fiziki erişim şarttır. Harici açıklama yapanlar çoğunlukla dolandırıcılar ya da bu işten anlamayan kişilerdir. Hedef cihaza erişim sağladığınızda sizin için ortalama 3 dakika gibi kısa bir süre yeterli olmaktadır. Casus program bu kadar kısa bir sürede kurulabilmekte ve aktif hale gelebilmektedir. Kurulum sonrasında tamamen arka planda gizli olarak çalışacak olan bu yazılım sayesinde hedef cihazın her tür telefon takip işlemini gerçekleştirebileceksiniz.

Eğer kurulum noktasında kendinize güvenemiyorsanız, bu tür yazılımlarının yüklenmesinin gösterildiği birçok Youtube videosu bulunmaktadır. Bu videoları izleyerek de telefon takip yazılımı yükleme işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Yükleme işi bittikten sonra eşinizin, çocuklarınızın ya da çalışanlarınızın hemen her tür yazışmalarını takip edebilmektesiniz. Whatsapp takip yazılımı kontrolü çok basit olmakta olup, tıpkı akıllı telefon kullanmak kadar kolay olmaktadır.

5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir