Telefon Dinleme Yazılımı

Telefon dinleme yazılımı, değişen yaşam şartlarına bağlı olarak ortaya çıkan yeni ihtiyaçların giderilmesi için geliştirilmiştir. Bahse konu ürün, sıradan bir insan tarafından dahi kullanılabilir ve buna bağlı olarak insanların ciddi anlamda kolaylık yaşamasına neden olur.

Günümüzde mobil cihazların kullanımları ciddi şekilde artmıştır. Bu cihazlar artık sadece yetişkinlerde değil, çocuklar da dahi bulunmaktadır. Bundan dolayı da mobil cihazların takip edilmesi, önemli bir gereklilik haline gelmiştir. Bu gereklilik sebebiyle insanların sevdiklerini takip etmesi ve onları dışarıdan gelecek bir takım tehlikelerden koruması, ancak telefon dinleme yazılımı ile mümkün olmaktadır.

Casus yazılım, insanların kolay bir şekilde kullanabileceği gibi geliştirmiş olup, kullanım noktasında herhangi bir zorluk çıkarmaz. Aksine bu yazılımları, herhangi bir teknik bilgiye sahip olmayan, sadece akıllı telefon kullanmasını bilen kişiler rahatlıkla kullanabilir. Buna bağlı olarak insanların beklentilerini tam manasıyla karşılayacağını söylemek yanlış olmaz.

Telefon Dinleme Yazılımı Özellikleri

Telefon dinleme yazılımı, sadece dinleme değil, bunun haricinde de çok sayıda işlemi yapabilecek özelliktedir. Bu konuya giriş yapmadan önce yazılım sahip olduğu teknik özelliklerden bahsedilmesi daha doğru olacaktır. Öncelikle bahse konu yazılım sadece Android sistemlerde çalışır ve farklı bir sisteme kurularak çalışması söz konusu dahi değildir. Bundan dolayı insanların son derece dikkatli olması ve dinleme yapacakları telefonun bu şartı sağladığından emin olması gerekmektedir.

Burada bahsedilmesi gereken bir diğer husus ise casus yazılım kurulumu ile ilgilidir. Kurulum son derece basit olmasına rağmen, bazı farklı detaylar vardır ve bunlar videolu anlatımdan yardım alınarak öğrenilebilir. Ayrıca bu işlem sadece 3 dakika sürer ve fiziki olarak yapılması gerekir. Buna bağlı olarak telefon dinleme yazılımı ile sadece fiziki olarak erişim sağlayabileceğiniz telefonları dinleyebileceğinizi unutmayın. Arama, Whatsapp, Facebook, Skype veya SMS üzerinden bu yazılımın kurulması söz konusu dahi değildir.

Telefon Dinleme Yazılımı Neler Yapabilir?

Telefon dinleme yazılımı tarafından yapılabilen işlemlerin sayısı son derece fazladır. Bahse konu işlemler, genel itibari ile insanların beklentilerinin dahi üzerindedir. Bu özelliklerin aktif hale getirilerek kullanılması da çok kolaydır. Fakat bu noktada kurulumun hatasız olarak yapılması gerektiğinin unutulmaması gerekir. Bahse konu işlemleri genel olarak şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Telefon dinleme ve yapılan dinlemeleri kaydetme
  • Ortam dinleme
  • Facebook takip
  • Ortam izleme
  • Whatsapp takip
  • GPS konum bulma
  • Skype takip
  • Web sitesi engelleme
  • Mobil uygulama sınırlandırma
  • Telefonun ekranını canlı olarak izleme

Yukarıda bahsedilen işlemler ve bunların benzerleri sayesinde, insanların bu yazılım ile adeta adım adım izlenmesi mümkün hale gelmektedir. Bu da beklentilerden çok daha fazlasının bulunması demektir.

Telefon dinleme yazılımı kullanımı da çok basittir ve panel adı verilen bir ara yüz üzerinden işlemler yapılabilir. Bu işlemlerin akıllı telefon kullanmaktan çok fazla farkı yoktur.

5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir