Telefon Dinleme Cihazı

Telefon Dinleme Cihazı

Telefon dinleme cihazı, geçmişte kullanılan önemli yöntemlerden birisi iken, günümüzde ise geçerliliğini neredeyse kaybetmiştir. Bunun temel nedeni ise bahse konu cihazların sadece sabit bir noktada olması ve sabit hatları dinleyebilmesidir. Günümüzde iletişim için mobil cihazların kullanılması ve bu cihazlar ile sabit bir nokta yerine farklı noktalardan iletişim kurulması, bahse konu yöntemin etkisizleşmesine neden olmuştur. Bununla birlikte yeni bir yöntem geliştirilmiş ve insanlar telefon dinleme yazılımları ile bu işlemi yapmaya başlamıştır. Üstelik bu yöntem ile yapılan işlemi artık sadece uzmanlar değil, sıradan insanlar dahi yapabilmektedir.

Yukarıda bahsedilen yazılımların yüklendiği mobil cihazlar, adeta birer telefon dinleme cihazı haline gelmekte ve her türlü dinlemeyi yapabilmektedir. Ayrıca bahse konu yazılımlar ile sadece dinleme değil, bundan çok daha fazlasını yapmak da mümkündür. Bundan dolayı yaşanan bu gelişmenin insanların hayatlarına etkisi çok fazladır.

Telefon Dinleme Cihazı Nasıl Kurulur?

Telefon dinleme cihazı elde etmek için yukarıdaki yazılımların telefonlara kurulması gerekir. Bu işlem dışarıdan bakıldığında oldukça karmaşık gelebilir, fakat internet üzerinde yer alan kurulum videoları izlendiğinde, aslında çokta zor bir işlem olmadığı ortaya çıkacaktır. Buna bağlı olarak insanların zorlanmadan istedikleri mobil cihazları dinleyebileceklerini söylemek zor değildir.

Casus yazılım kurulumu, sadece Android sisteme sahip olan telefonlara yapılabilir. Farklı bir sisteme sahip olan telefonlara bu yazılımın kurulması söz konusu değildir. Buna bağlı olarak insanların, yazılımı satın almadan önce bu hususa dikkat etmesi gerekir. Aksi durumda alınan yazılım kullanılamayacak ve verilen para bir anlamda boşa gidecektir. İnsanların telefon dinleme cihazı elde etmek için gerekli kurulumu, sadece fiziki olarak erişim sağlayabilecekleri mobil cihazlara yapmaları gerektiğinin de unutulmaması gerekir. Farklı cihazlara, yani uzakta olan cihazlara kurulum yapılması mümkün değildir.

Kurulum için gerekli olan detaylar, internet üzerinde yet alan videodan öğrenilebilir. Bu durum sayesinde insanların kurulum noktasında ciddi bir zorluk yaşamayacaklarını söylemek yanlış olmaz. Sıradan bir mobil uygulamaya benzeyen kurulumda, bazı küçük farklılıklar vardır. Bunlar dikkate alındığında zorlanmadan bahse konu işlem gerçekleştirilebilir.

Telefon Dinleme Cihazı Özellikleri Nelerdir?

Telefon dinleme cihazı denildiğinde insanlar, kendileri tarafından kullanılamayacak olan farklı bir cihazı akıllarına getirir. Öncelikle bu cihazlar, insanların kullandıkları mobil cihazlardır, yani kendi telefonlarıdır. Buradan hareketle, bu ürünlerin özelliklerinin aslında kullanılan yazılımla direkt olarak ilgili olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Casus program özellikleri, insanların beklentilerinden çok daha ötedir. Bu ürünler, sadece telefon dinleme değil, bunun dışında da pek çok işlemi profesyonel olarak yerine getirir. Bu durum, insanların farklı bilgileri rahatlıkla elde etmesi demektir ki, bu bilgiler insanların yaşamlarını kolaylaştırır. Buradan hareketle telefon dinleme cihazı için şu işlemleri yapabilir denilebilir; telefon dinleme, ortam dinleme, GPS konum tespiti, Facebook takip ve Whatsapp takip.

5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir