SMS Mesaj Takip

SMS Mesaj Takip

SMS mesaj takip ile eşinizin, çocuklarınızın, çalışanlarınızın ya da iş ortaklarınızın bütün telefon mesajlaşmalarını çok kolay bir şekilde görüntüleyebilmektesiniz. Günümüzde eşlerinden şüphelenen birçok çift ile çocuklarını internetin kirli dünyasından korumak isteyen birçok aile tercih etmektedir. Yine bunların yanında birçok firma çalışanlarının gizli bilgilerini bir üçüncü kişilerle paylaşmaması için bu programı kullanmayı tercih etmekteler. Telefon takip programı özelliği sayesinde, belirlenen hedef kişinin bütün SMS kayıtlarına erişim imkanı sunmaktadır.

Özellikle çok gizli bilgiler üzerine çalışmalar yapan kurumlar için bu tür programlar olmazsa olmazlardandır, çünkü bilgi sızdırılması onların asla istemeyecekleri bir durum olmaktadır. İşin gerçeği bu tür programların çok geniş bir kullanım yelpazesi olup, birçok kişi ya da kurum tarafından tercih edilmektedir.

SMS Mesaj Takip Nasıl Kullanılır?

Bu tür SMS mesaj takip programlarını kullanabilmek için belirli kriterlerin bulunması gerekmektedir. Bunlardan ilki kurmayı düşündüğünüz hedef cihazlara fiziki erişim sağlanması olurken, ikincisi ise hedef cihazların Android tabanlı işletim sistemlerine sahip olması gerekliliğidir. Yani eğer size birileri her cihaza biz uzaktan kuruyoruz diyorsa size tavsiyemiz o kişilerden uzak durmanızdır. Çünkü casus program sadece fiziki erişim sağlanan Android tabanlı cihazlara kurulabilmektedir.

Hedef cihaza erişim sağladıktan sonra kurulum işlemi oldukça basit olup, ortala 3 dakika gibi bir sürede tamamlanmaktadır. Eğer yine de kurmakta zorlanırsanız, Youtube üzerinden bu tür programların kurulum videolarını izleyerek destek alabilirsiniz. SMS mesaj takip programı kurulduktan sonra arka planda tamamen gizli olarak çalışmaktadır. Bu özelliği sayesinde asla fark edilmez. Bu programın kullanımı da kurulumu kadar kolay olmaktadır. Uzaktan bir panel yardımı ile tıpkı bir akıllı telefon kullanıyormuş gibi kullanabilirsiniz.

Telefon dinleme yazılımı sayesinde artık kolaylıkla eşinizin ya da çocuklarınızın kimlerle mesajlaştığını görebilecek ve bu mesajları aynı şekilde kayıt altına alabileceksiniz. Bunun yanında varsa yine şirketinizde bilgi sızdırdığını düşündüğünüz kişiler, yine o kişilerinde SMS mesaj takip ile hemen her tür mesaj içeriklerine kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Yine birçok özelliği mevcut olan bu program sayesinde hedef kişi ile ilgili daha fazla bilgiye de erişim imkanına kavuşmuş olacaksınız.

5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir