Skype Takip

Skype Takip

Skype takip sayesinde, bir sosyal medya uygulaması olan bu program ile ilgili hemen her tür görüşmeyi ve paylaşımı rahatlıkla öğrenebilmekte ve ele geçirebilmektesiniz. Eski Messenger uygulamasının güncellenmiş ve günümüz haline uyarlanmış sürümü olan Skype uygulaması, oldukça popüler ve kullanılan bir iletişim aracı olmaktadır. İnsanlar bu uygulama sayesinde sesli ya da görüntülü görüşebilme, mesajlaşma ve dosya paylaşımında bulunabilmektedir. Bu sebeple özellikle aileler, çiftler ve birçok şirket telefon dinleme programı edinerek belirledikleri kişileri takibe almaktadır.

Çünkü insanlar çocuklarının ya da eşlerinin Skype üzerinden kimlerle görüştüklerini ve ne tür resim, video ya da dosya paylaştıklarını merak etmektedir. Günümüzde insanlar ailelerini sosyal medyanın hemen her tür tehdidine karşı korumak istemektedirler. Skype takip sadece ailelerin kullanmakta olduğu bir program olmayıp, aynı zamanda birçok şirket tarafından da oldukça popüler olarak kullanılmaktadır. Çünkü firmaların çoğu şirketleri ile ilgili bilgilerin şirket içerisinde kalmasını ister ve bu bilgilerin bir üçüncü şahıslarla paylaşılmasına asla sıcak bakmazlar. Bu yüzden çalışanlarını çok sıkı bir takibe alırlar.

Skype Takip Nasıl Yapılmakta?

Belirlemiş olduğunuz hedef cihazı bir casus telefon haline dönüştürebilmek için öncelikle bazı şartları sağlaması gerekmektedir. Bunlardan ilki bir kere hedef cihaz kesinlikle Android tabanlı olmalıdır, çünkü bu tür yazılımlar IOS tabanlı cihazlar ile uyumlu olmayıp çalışmamaktadırlar. Bunun haricinde yine Skype takip için hedef cihaza erişim sağlamanız gerekli olmaktadır.  Bu iki şartı sağladıktan sonra gerisi çok kolay olmaktadır, yapacağınız tek şey hedef kişiye hissettirmeden telefonuna programı kurmak olacaktır.

Telefon takip programı ortalama 3 dakika gibi kısa bir sürede kurulmakta olup, çok rahat bir şekilde tek başınıza kurulum işlemini yapabilmektesiniz. Programı kurduktan sonra, program arka planda gizliden gizliye çalışmaktadır. Artık telefon takip yazılımı sizin için tam bir casusluk görevi yapmaya hazırdır.

Uzaktan bir panel yardımıyla kontrol edeceğiniz bu program ile hedef kişinin bütün Skype bilgilerine erişebilmektesiniz. Sadece erişmekle de kalmıyor Skype takip ile bütün görüşme ve paylaşımlarını da yine kayıt altına alabilmektesiniz. Tüm bu işlevleri sizin için yerine getirecek olan bu programa ulaşmakta günümüzde oldukça kolaydır.

5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir