Ortam Dinleme

Ortam Dinleme

Ortam dinleme ifadesini doğrudan telefon dinleme olarak değil de, içerisinde bulunulan mekanın dinlenilmesi olarak algılamak daha doğru olacaktır. Normalde ortam dinleme yapılması o kadar kolay olmayan bir işlemdir. Fakat günümüz teknolojisi ve yazılımları ile geliştirilen telefon takip yazılımları bizler için bu özelliği de bünyesinde barındırmaktadır. Bu sayede görüşmelerini dinlemek istediğiniz kişinin gittiği ortamlarda kimlerle görüştüğünü ve neler konuştuğunu rahatlıkla dinleyebilmektesiniz. Bu gibi noktalarda bu tür yazılımlar çok rahat işinizi görmekte ve sizlere büyük kolaylıklar sunmaktadır.

Telefon takip programı sizlere sağladığı bu özelliğiyle; çocuklarınızın takıldığı arkadaş ortamlarını, şüphelendiğiniz eşlerinizin gittiği ortamları, yine iş ortaklarınızı ve çalışanlarınızı rahatlıkla takip edebilirsiniz. Gittikleri ortamlarda neler konuştuklarını ve neler yaptıklarınız çok rahat bir şekilde öğrenebilmektesiniz. Ortam dinleme sayesinde birçok aile çocuklarının yanlış kişilerle arkadaşlık etmesini önlemiş ve kendisine zarar verecek çevreler edinmesine mani olmuştur.

Ortam Dinleme Nasıl Yapılır?

Bu tür casus telefon yazılımlarını kullanabilmek için öncelikle kendinize hedef seçtiğiniz kişinin cihazına fiziki olarak erişim sağlayabilmeniz gerekmektedir. Hedef cihazın aynı zamanda Android tabanlı bir cihaz olması gerekmektedir. Aksi takdirde IOS tabanlı cihazlarda program çalışmamaktadır. Bu yönde sizlere biz ortam dinleme programlarını her cihaza ve cihaza erişim olmadan da kuruyoruz gibi ifadeler kuranlara asla inanmayınız. Çünkü %99 yalancı ve dolandırıcıdırlar. Fiziki erişimi sağladıktan sonra kurulumu çok basit olan yazılım 3 dakika gibi kısa bir sürede kurulmaktadır.

Kurulduktan sonra arka planda gizli bir şekilde çalışan ve kendisini asla hissettirmeyen bu program kullanıma hazırdır. Casus yazılım kullanım açısından da oldukça kolaydır, uzaktan bir panel yardımıyla cihazı kolaylıkla kontrol edebilmektesiniz. Bu işlemi normal bir akıllı telefonu kullanıyor gibi düşünebilirsiniz.

Aktif hale gelen uygulama sayesinde şüphelendiğiniz eşinizin, çocuklarınızın, çalışanlarınızın ya da iş ortaklarınızın artık her gittikleri ortamı rahatlıkla dinleyebilmektesiniz. Ortam dinleme programları kapalı alanlarda çok daha başarılı ses kayıtları yapabilmekteler. Çünkü açık alanda çevre faktörü etkili olduğu için ses kayıt kalitesi de düşebilmektedir. Bu program sayesinde artık içiniz rahat ve aileniz güvende olmaktadır. Güvenle kullanabileceğiniz bu programları rahatlıkla temin edebilmektesiniz.

5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir