Monitor Minor Telefondan Kaldırma – Silme (Nasıl Kaldırılır)

Monitor Minor

Monitor Minor, insanların başta telefon dinlemesi olmak üzere birçok işlemi yapmasını sağlayan özel bir yazılımdır. Bu yazılım, insanların beklentilerini fazlasıyla karşılamakta ve hedef cihazda yüklü olduğu sürece adeta o cihazın kontrolünü tamamen ele geçirmektedir. Ayrıca istendiği zaman Monitor Minor silme işlemi son derece basit bir şekilde gerçekleştirilir. Böylece insanlar, bu yazılıma ihtiyaçları kalmadıkları andan itibaren kullanmak zorunda kalmazlar.

Bu yazılımı satın alan ve kullanan kişilerin önemli bir kısmı, Monitor Minor nasıl kaldırılır sorusunu sorar. Bahse konu sorunun temelde iki farklı nedeni vardır. Bunlardan ilki yazılıma ihtiyaç duyulmaması durumunda mobil cihazdan nasıl kaldırılacağını öğrenmektir. Diğeri ise hedef kişinin bu yazılımı fark edip, kaldırıp kaldıramayacağını anlamaktır. Yani, herkes bu soruyu farklı nedenlerden dolayı sorar.

Monitor Minor telefondan kaldırma her ne kadar basit bir işlem olsa da hedef kişinin bu işlemi yapması çok zordur. Çünkü takip edilen kişi, telefonunda böyle bir yazılım olduğundan habersizdir. Dolayısıyla önce yazılımdan haberdar olması ve daha sonrada bunu kaldırmaya çalışması gerekir ki, bu durum son derece zordur.

Monitor Minor Nasıl Kaldırılır?

Monitor Minor kurulumu sadece 3 dakika gibi kısa bir süre içinde yapılır. Bu işlem tamamlandıktan sonra yazılım kendisini arka plana atar ve burada çalışmaya başlar. Dolayısıyla da dışarıdan bakıldığında yazılıma dair hiçbir belirti yoktur.

İnsanların Monitor Minor kaldırma için öncelikle bu yazılımın mobil cihazda hangi isimle yer aldığını bilmesi gerekir. Yazılım, kendisini saklamak için farklı bir isim kullanır. Bu isim, Wifi Service şeklindedir. Dolayısıyla da yazılımı kaldırmak için uygulamalara gelerek, bu isimdeki uygulamanın kaldırılması yeterli olacaktır. Bu aşamadan sonra mobil cihazdaki Monitor Minor yazılımına ait bütün veriler silinir ve artık telefon takip yapılamaz.

Monitor Minor telefondan kaldırma için izlenecek bir başka yöntem daha vardır. Bilindiği gibi mobil cihazlara format atılması, bütün uygulamaların silinmesine neden olur. Bu yöntem kullanılmak suretiyle Monitor Minor silme işlemi, farklı bir yolla da yapılabilir. Siz de kendiniz için en uygun yöntemi tercih edebilirsiniz.

5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir