Monitor Minor Kullanıcı Yorumları

Monitor Minor, başta telefon dinleme olmak üzere çok sayıda işlemi yapabilme yeteneğine sahip özel bir yazılımdır. Sadece Android cihazlarda çalışan bu yazılım; telefon dinleme, ortam dinleme, ortam izleme, Whatsapp takip, Skype takip, Facebook takip, internet geçmişi öğrenme, telefonun ekranını canlı olarak izleme ve benzer işlemleri yapabilir.

Kullanıcı Yorumları

Ahmet A.

Bu programı internetten öğrendim. Eşimin beni aldattığı düşüncesi adeta beynimi kemiriyordu. Bunu ona da soramıyordum. Sorsam, olaylar büyüyecek ve belki de evliliğim bitecekti. Bu programı satın aldıktan sonra gizlice eşimin telefonuna kurdum. Böylece kimlerle konuştuğunu, görüştüğünü öğrendim. Benimkisi boş bir şüpheymiş. Eşim beni aldatmıyormuş. İçim artık çok rahat.

Firdevs Ö.

Ergenlik döneminde bir kızım var. Telefonu elinden düşürmüyor. Haliyle ne yaptığını merak ediyordum. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile Monitor Minor indirdim ve kızımın telefonuna gizlice kurdum. Kurulumdan sonra sadece kimlerle görüştüğünü öğrenirim diye düşünüyordum. Fakat çok daha fazlasını buldum. Girdiği siteleri, gün içinde nerede olduğunu bile anlık olarak takip ediyorum artık. Ayrıca sakıncalı siteleri engelliyorum, tabi kızımın bütün bunlardan haberi olmuyor.

Canan K.

Bir kurye şirketinde yönetici olarak çalışıyorum. Son dönemlerde müşterilerin şikayetlerinde belirgin bir artış olmaya başladı, fakat çalışanlarım her şeyin normal olduğunu söyledi. Bende çalışanlarımın telefonlarına Monitor Minor uygulamasını kurdum. Bu uygulamanın GPS konum bulma özelliği sayesinde kuryenin nerede olduğunu ve hangi güzergahı takip ettiğini çok rahat bir şekilde takip etmeye başladım. Tabi şikayetler hemen kesildi. Teşekküler Monitor Minor.

Asım M.

Orta ölçekli bir firmanın sahibiyim. Aynı zamanda yakın akrabam olan ortağım bir takım hareketleri bende şüphe uyandırdı. Arkamdan iş çevirmesinden korktum ve internetten öğrendiğim Monitor Minor uygulamasını gizlice bunun telefonuna kurdum. Yaptığı görüşmeleri takip etmeye başlayınca, arkamdan iş çevirdiğini anladım. Bu uygulama sayesinde çok büyük bir zarardan kurtuldum.

Hanife T.

Eşim çok seviyor ve ona çok güveniyordum. Fakat son zamanlarda telefonu elinden düşürmemesi, beni düşündürmeye başladı. Ayrıca bazı günler eve geç gelmeye de başladı. Bunun üzerine arkadaşımın tavsiye ettiği Monitor Minor uygulamasını 3 aylığına satın aldım. Eşim uyurken, internetteki videoya göre kurulumu yaptım. Eşimin telefonunu takip etmeye başladığımda 2 farklı kadınla ilişkisi olduğunu fark ettim. Monitor Minor, daha fazla aptal yerine konmamı engelledi.

Ayşe Y.

Çocuğum derslerinde çok başarılıydı. Fakat birden bire ani bir düşüş yaşadı. Bunun sebebini bir türlü anlamadık. Eşim, internetten öğrendiği Monitor Minor uygulamasını satın aldı ve çocuğumuzun telefonuna yükledik. Buradan takibe başlayınca, çocuğumuzun yanlış kişilerle arkadaşlık etmeye başladığını fark ettik. Ayrıca gelişimi için sakıncalı sitelere girdiğini de gördük. Okuldaki rehber öğretmenle görüştük. O da çocuğumuzla. Şimdi düzeldi, eski başarılı günlerine geri döndü. Teşekkürler Monitor Minor.

5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir