Monitor Minor Giriş – CP Monitor Minor

Monitor Minor

Monitor Minor, insanların telefon dinleme ve takip noktasındaki beklentilerini fazlasıyla karşılar. Bu durum, son dönemlerde insanların söz konusu yazılıma olan ilgilerini artırmıştır. Bu artış ise beraberinde Monitor Minor giriş işleminin nasıl yapılacağı sorusunu getirmiştir.

Monitor Minor, özel olarak geliştirilen bir yazılımdır ve bundan dolayı diğer mobil uygulamalardan farklı bir çalışma sistemine sahiptir. Bu uygulamanın kullanılabilmesi için CP Monitor Minor sitesine giriş yapılması gerekir. Eğer sisteme giriş yapılmazsa, uygulama aktif hale gelmeyecek ve dolayısıyla da dinleme ve takip yapamayacaktır. Bu siteye giriş için izlenmesi gereken yol, sıradan bir site üyeliğinden nispeten daha farklıdır. Fakat bu işlemin de oldukça kısa sürdüğünü söylemek yanlış olmaz.

Monitor Minor Login Nasıl Yapılır?

Monitor Minor, Google Play Store üzerinde yer almaz. Bundan dolayı bahse konu uygulamanın kendi sitesinden indirilmesi ve kurulumunun da internette yer alan kurulum videosundaki gibi yapılması gerekir. Monitor Minor login işlemi de söz konusu kurulum ile direkt olarak ilgilidir. Bu işlemin yapılabilmesi için aşağıdaki adımların izlenmesi gerekir.

  • Öncelikle dinleme yapılacak kişinin cep telefonu gizli bir şekilde alınır.
  • Bu cep telefonundan bir internet tarayıcının gizli sekmesi açılır ve androidapk.biz üzerinden Monitor Minor indirilir.
  • Monitor Minor kurulumu başlamadan önce Play Store üzerinden Protect taraması kapatılır. Ayrıca telefonun ayarlar kısmından dışarıdan gelen dosyaların kurulumuna izin verilir.
  • Böylece sıradan bir uygulama gibi kurulum yapılır ve internette yer alan videodaki ayarlamalar yapılır.
  • Ayarlamaların son aşamasında üyelik bilgileri istenecektir. Burada mail hesabınız ve belirlediğiniz şifre ile Monitor Minor sitesine üye olabilir ve ardından giriş yapabilirsiniz.

Yukarıdaki adımların izlenmesi ile Monitor Minor giriş işlemi gerçekleştirilir. Burada bilinmesi gereken bazı önemli hususlar vardır. Monitor Minor Türkiye distribütörü olan firmamız, sizlere 24 saat deneme sürümü hediye etmektedir. Bu süre sonunda da kullanıma devam etmek istiyorsanız, firmamızın sunduğu paketlerden birisini satın alabilir ve aktivasyon kodu elde edebilirsiniz. Bu kod sayesinde kullanıma kaldığınız yerden devam edecek ve yaşam kalitenizi daha da artıracaksınız.

Monitor Minor Giriş – Tıkla Panele Gir

5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir