İnternet Geçmişi Öğrenme

İnternet Geçmişi Öğrenme

İnternet geçmişi öğrenme, birçoğunuzun bildiği gibi herhangi bir kişinin girdiği internet sitelerinin geçmişini öğrenme anlamına gelmektedir. Bu program özelliği sayesinde kişilerin internet geçmişlerine dair hemen her şeyi öğrenebilmektesiniz. Bu sayede eşinizin, çocuklarınızın ya da şüphelendiğiniz başka kişilerin internet geçmişlerine bakarak hangi sitelerde vakit geçirdiklerini öğrenebilirsiniz. Sadece ebeveynler değil aynı zamanda birçok firma da aslında bu programı kullanmak için can atmaktadır.

Çünkü hedeflerinde bulunan insanların internet sitelerinde en çok ne tür yerleri ziyaret ettiklerini öğrenerek ona göre ürün reklamı paylaşmaktadırlar. Firmaların telefon takip programları sayesinde yapmak istediği bu düşüncesi kesinlikle küçümsenmeyecek kadar büyük bir Pazar payına sahip olmaktadır. Elbette ki bunu yapabilmek için internet geçmişi öğrenme olanağı tanıyan programların kullanılması gerekmektedir. Bu programlar sayesinde hedef kitlenizin bütün internet geçmişini inceleyebilme ve ilgi alanlarına göre ürün paylaşabilmektesiniz.

İnternet Geçmişi Öğrenme Nasıl Yapılmaktadır?

Öncelikle internet geçmişini öğrenmek istediğiniz hedefinizdeki kişinin Android tabanlı cihazına programı fiziki erişim sağlayarak kurmalısınız. Evet Telefon takip yazılımı kurulabilmesi için cihaz Android tabanlı olmalı ve bizzat erişim sağlanabilmelidir. Aksi takdirde kurulum işlemini gerçekleştiremezsiniz. Cihaza erişim sağladıktan sonra kurulum işlemi oldukça basit olmaktadır. Ortalama 3 dakika gibi çok kısa bir sürede kurabilmektesiniz, zaten kurulum işlemi için gerekli yönlendirmeleri yapmaktadır.

Kurulum tamamlandıktan sonra internet geçmişi öğrenme işlemini rahatlıkla yapabilmektesiniz. Çünkü programı siz uzaktan bir panel yardımıyla kullanabilmekte ve adeta bir akıllı telefon kullanıyormuşsunuz gibi hissedeceksiniz. Bu program sayesinde eşinizin ya da çocuklarınızın internette hangi sitelerde vakit geçirdiklerini çok kolay bir şekilde öğrenebilmektesiniz. Sizler için casus yazılım yüklü bir telefona dönüşen hedef cihaz her girdiğinizde istediğiniz bilgileri size aktaracaktır.

Tek yapmanız gereken hedef cihaza bağlandıktan sonra, internet tarayıcılarında yer alan geçmiş ya da story sekmesine tıklamak olacaktır. Çünkü bu işlemden sonra girilen bütün siteler ortaya çıkmaktadır. Fakat internet geçmişi öğrenme konusunda şunu da belirtmemiz gerekir ki; eğer hedef kişi internet geçmişini silmişse buna yapacak hiçbir şeyiniz bulunmamaktadır. Sadece en son girilen siteler görüntülenir o kadar.

5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir