Galeri Takip

Galeri Takip

Galeri takip programı sayesinde artık ebeveynler çocuklarını çok daha güvende hissetmektedirler. Çünkü günümüzde artık sosyal medya kullanımı o kadar yaygınlaştı ki gerçekten sosyal medya hesabı olmayan hemen hiç kimse yok gibidir. Hatta sosyal medya çılgınlığı o kadar farklı boyutlara ulaştı ki bazı kişilerin birden fazla hesabı bulunmaktadır. Telefon takip programı sayesinde sadece ebeveynler değil aynı zamanda evli çiftlerde yine birbirlerini takip etmektedirler. Bunların yanında birçok yönetici de çalışanlarını ya da iş ortaklarını aynı şekilde takip etmektedir.

Çünkü günümüzde insanların eşler de dahil birbirine güveni kalmamıştır. Bu sebeple artık birçok kişi bu program sayesinde ailesini, eşini ve iş ortaklarını kontrol altında tutmakta olup, neler yaptıklarını rahatlıkla görebilmektedirler. Akıllı telefonların baş döndürücü gelişimi ve değişimi sonrasında çok gelişmiş kamera sistemleri bulunmaktadır. Bu yüzden insanlar galeri takip sayesinde eşlerinin ve çocuklarının kimlerle görüşmeler yaptığını merak etmektedir.

Galeri Takip Nasıl Yapılır?

Bu tür programlar için ilk kaide belirli bir cihaz seçilmeli ve bu cihaza gizli kurulum yapılmalıdır. Peki bu program her tür cihaza kurulabilir mi? Bu sorunuzun cevabı hayır olmaktadır, çünkü bu programlar sadece Android tabanlı cihazlara kurulmaktadır. Telefon dinleme yazılımı kurulumu içinde yine Android tabanlı cihaza fiziki erişim zorunluluğu bulunmaktadır. Ortalama 3 dakika gibi kısa bir süre içerisinde kurulumu yapılabilmektedir.

Eğer kurulum noktasında kendinize güvenemiyorsanız, bu tür programlarının kurulumunu anlatan birçok videoyu Youtube aracılığıyla izleyebilirsiniz. Galeri takip programı kurulumu oldukça kolay olmaktadır. Kurulumu gerçekleştirdikten sonra artık bütün iş programa kalmakta olup, arka planda gizlice çalışan program bu görevini çok başarılı bir şekilde yerine getirmektedir. Casus program sizde bulunacak olan bir panel yardımıyla çok rahat bir şekilde kontrol edilebilmektedir.

Tıpkı bir akıllı telefon kullanmak kadar kolay olan program sayesinde artık hedef kişinin galerisinin tamamını görebilmektesiniz. Ne tür resimler çektiğini, Whatsapp yazışmalarını ve resimlerini, videolarını ve hemen her tür yazışmalarını galeri takip yazılımı sayesinde görebilmektesiniz. Tüm bu dosyaları sadece görmekle kalmıyor aynı zamanda rahatlıkla indirebiliyorsunuz.

5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir