Facebook Takip

Facebook Takip

Facebook takip, başkasına ait bazı bilgilerin hiç fark ettirilmeden gizlice ele geçirilmesini sağlayan çok kullanışlı bir yazılım olmaktadır. Hiç kuşkusuz artık günümüzde yediden yetmişe hemen herkes sosyal medya kullanmaktadır. Böyle olunca özellikle ebeveynler çocuklarını ona hissettirmeden takip edebilme adına bu programı kullanmaktadırlar. Elbette bu eşsiz program sadece çocuklarınızın takibi için kullanılmamaktadır. Bunun yanında birbirinden şüphelenen çiftler de bu programı kullanmaktalar. Yine birçok şirket yöneticisi çalışanlarına karşı herhangi bir bilgi kaçırma ya da sızdırma olmasın diye de kullanmaktadır.

Casus yazılım sayesinde çocuklarınızı sosyal medyanın hemen her tür zararlarına karşı koruyabilir ve önceden önlem alabilirsiniz. Çünkü bu program sayesinde çocuklarınızın, eşlerinizin ya da çalışanlarınızın kimlerle neler görüştüğünü rahatlıkla görebilmekte ve takip edebilmektesiniz. Facebook takip sayesinde çocuğunuzun arkadaş çevresini ve bu insanlarla ne gibi bir iletişimi olduğunu kolaylıkla öğreneceksiniz. Nihayetinde günümüzde birçok genç bazı oyunlar sebebiyle intihar etmektedir. Bu yüzden onları asla sosyal medyada yalnız bırakmamalıyız.

Facebook Takip Kurulumu ve Kullanımı

Günümüzde çok yaygın olarak kullanılan casus program Android tabanlı bütün cihazlara kolaylıkla kurulabilmektedir. Fakat IOS tabanlı cihazlarda kurulumu gerçekleşememektedir. Sakın size bu programı uzaktan ve her tür cihaza kuruyoruz diyenlere inanıp da para vermeyin. Çünkü böyle bir şey mümkün olmamaktadır. Bir kere kurulum işleminin yapılması için cihaza fiziki erişim zorunluluğu bulunmaktadır.  Facebook takip programını cihaza fiziki erişimi sağladıktan sonra ortalama 3 dakika gibi kısa bir sürede gerçekleştirebilmektesiniz.

Fakat kesinlikle bu işlemi gizli yapmalı ve cihaz sahibine hissettirmemelisiniz. Program kurulumu gerçekleştikten sonra artık hedef cihaz sizin için tam bir casus telefon olarak hizmet verecektir. Artık arka planda çok gizli bir modda çalışacak olan bu program sizin için hemen her tür bilgi ve belgeyi elde edecektir. Telefon dinleme programı kontrolü de oldukça kolay bir şekilde yapılmaktadır.

Bir panel yardımıyla uzaktan tıpkı bir akıllı telefon üzerinden işlem yapar gibi bağlanabilmekte ve hedef kişinin bütün Facebook paylaşımlarını, yazışmalarını ve görüşmelerini elde edebilmektesiniz. Facebook takip ile hatta tüm bu görüşmelerini ve paylaşımlarını kayıt altına dahi alabilmektesiniz.

5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir