Casus Yazılım

Casus Yazılım

Casus yazılım programları sizlere kendinize hedef seçmiş olduğunuz kişiye dair hemen her tür bilgiye elde edebilen programlarıdır. Bunu biraz daha somut olarak ifade edecek olursak, Andorid işletim sistemli telefonlara ve tabletlere kurduğunuzda sizlere o cihazlarla ilgili hemen her tür bilgi ve belgeyi elde edip ulaştıran yazılımlardır. Hedef cihazdaki tüm bilgileri kayıt altına alır ve bağlı olduğu sunucusuna aktarır. Bu tür telefon takip yazılımı kullanırken, elbette ki her istediğiniz şekilde kullanmamanız gerektiğini bilmeli ve buna dikkat etmelisiniz.

Çünkü kişinin özel hayat hakkı kanunu devreye girmektedir. Sizin takip edebileceğiniz kişiler yasal çerçevede sorun oluşturmayacak kişiler olmalıdır. Eşiniz ve çocuklarınız gibi kişileri bu şekilde takip edebilir ve her an nereye gittiklerine kadar rapor alabilirsiniz. Casus yazılım sayesinde böylece eşinizi ve çocuklarınızı tehlikelerden korumuş olmaktasınız.

Casus Yazılımlar ve Özellikleri

Her geçen gün teknolojinin gelişmesiyle birlikte, bizler için sunduğu imkanlarda artmaktadır. Casus yazılımlarda bunlardan bir tanesi olmaktadır. Telefon takip sayesinde hedef kişinin telefon görüşmelerini, SMS yazışmalarını, dosya paylaşımlarını, ortam dinlemelerini ve bulunduğu konumu bile rahatlıkla öğrenebilmektesiniz. Anlayacağınız bu tür programlar bizler için birçok imkanı ayağımıza getirmektedir. Birçok satıcı firma ya da şahıs bulabilirsiniz ama bunların hepsi de kesinlikle güvenilir olmamaktadır.

Casus yazılım satın almayı düşünüyorsanız başta bizim firmamız gibi köklü firmalar ile iletişime geçmenizi öneririz. Sırf sizlere satış yapmak için her tür cihaza kuruluyor isterseniz biz uzaktan bile kürarız gibi cümleler kuran kişilere asla itibar edipte paranızı kaptırmayınız. Telefon takip programları fiziki erişim sağlanması şartıyla sadece Android işletim sistemi tabanlı cihazlara kurulmaktadır. Kurulumu ve kullanımı oldukça kolay olan bu yazılımlar sayesinde hedef cihazın kontrolünü elinize geçirebileceksiniz.

Telefon dinleme programı sayesinde artık sizin için çalışan bir casus cihaz elde etmiş olmaktasınız. Bu program sayesinde kendinizi hedef seçtiğiniz kişiniz bütün galerisindeki dosyaları görebileceksiniz. Bunun yanında aramalarını dinleyebilecek ve arama geçmişini görebileceksiniz. Casus yazılım ile eşinizin ve çocuklarınızın her an nerede olduğunu bilecek ve onları her daim güvende tutabileceksiniz.

5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir