Casus Yazılım Kurulumu

Casus Yazılım Kurulumu

Casus yazılım kurulumu kolay olduğu kadar yine de az çok teknik bir bilgi sahibi olmayı gerektirmektedir. Güvenilir bir firma üzerinden karar kıldığınız bir casus yazılımı aldığınızı varsayalım. Kurulumu için birçok video izlemenizi ve yine kurulum talimatını iyice okumanızı öneririz. Çünkü telefon takip programları kurulurken yanlış bir adım uygulanırsa, birçok hata verebilmektedir. Bu sebeple size bu yazımızda elimizden geldiğince nasıl kurmanız gerektiğini madde madde anlatmaya çalışacağım.

Programı aldığınız zaman;

  • Firmaya vermiş olduğunuz e-posta adresinize bir mail gelmektedir.
  • Daha sonra eğer hangi cihaza bu yazılımı kurmak istiyorsanız, o cihazı en az 3 dakikalığına fiziki olarak ele geçirmeniz gerekmektedir.
  • Hedef cihazı elinize aldıktan sonra e-postanız üzerinden size gelecek olan telefon dinleme programını cihaza indirin.
  • Programı indirdikten sonra yönergelere harfiyen uyarak programı cihaza kurun ve telefonu yeniden başlatın.

Yapmış olduğunuz bu işlemlerden sonra artık casus yazılım kurulumu gerçekleşmiş olmaktadır. Bundan sonra bu telefon üzerinde her istediğiniz bilgiye günün her anı ulaşabilme imkanına sahip olmaktasınız.

Casus Yazılım ve Özellikleri

Kendinize hedef seçmiş olduğunuz telefon ya da tabletin kesinlikle Android tabanlı olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü IOS tabanlı işletim sistemlerinde telefon dinleme yazılımları çalışmamaktadır. Kurulumu eğer tam ve eksiksiz bir şekilde yaptığınızda, artık hedef telefon üzerindeki aramaları, sesli ve görüntülü görüşmeleri, hemen her tür yazışmaları ele geçirebilmektesiniz. Yine bunun yanında casus yazılım kurulumu ile telefon üzerindeki bütün bilgilere erişebilmekte, galerisini istediğiniz gibi inceleyebilmekte ve bulunduğu her konumu öğrenebilmektesiniz.

Telefon dinleme özelliği sayesinde hem görüşmelerini dileyebiliyor hem de kayıt altına alabiliyorsunuz. Bunun yanında yine programın bir diğer özelliği olan ortam dinleme işlemini de gerçekleştirebilmektesiniz. Fakat şunu da belirtelim ki bu tür programların her yeni çıkan versiyonu bir öncekinden çok daha kapsamlı ve daha geniş özellikte olabilmektedir. Yani anlatmış olduklarımızdan çok daha fazla özelliği de mevcut olabilmektedir. Casus yazılım kurulumu noktasında bir diğer önemli nokta ise, bu tür programları kesinlikle her önünüze gelene kurabileceğiniz gibi yanlış bir algıya kapılmayın ve kanun ilkelerine kesinlikle uyun.

5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir