Casus Telefon

Casus Telefon

Casus telefon isminden de anlaşılacağı üzere sizlere istediğiniz hemen her tür bilgiyi sağlayan telefon demektir. Bu tür konuma dönüşmüş telefonlar sayesinde hedef kişi hakkında hemen her tür bilgiye erişim imkanınız bulunmaktadır. Özellikle günümüzde insanlar için bu tür yazılımlar sonucu elde edilen telefon takip sistemleri çok büyük önem kazanmış durumdadır. Birçok aile bu tür programlar sayesinde çocuklarını internetin zararlı ortamlarına karşı koruyabilmektedirler.

Yine bunun yanında eşinden şüphelenen çiftler bu program sayesinde eşlerinin her adımını rahatlıkla takip edebilmektedir. Günümüzde birçok firma, şirket, banka ve iş ortakları bu program sayesinde paralarını ve ürünlerini güvence altına almaktadır. Özellikle günümüzde sosyal medya platformlarının yaygınlaşması insanları eşlerine karşı şüpheyle bakar hale getirmiştir. Casus telefon sayesinde insanlar içlerini rahatlatmakta ya da şüphelerinde haklı iseler kanun önünde haklarını arayarak gerekeni yapmaktadırlar.

Casus Telefon Nasıl Yapılır?

Bunun için öncelikle bizim firmamız gibi köklü ve güvenilir bir firma üzerinden bu programlar içerisinden bütçenize uygun olanını edinmeniz gerekmektedir. Sonrasında telefon takip programı, hedef seçmiş olduğunuz kişinin telefonuna gizli bir şekilde kurulmalıdır. Bu kurulum ortalama 3 dakika gibi kısa bir süre sürmekte olup, sonrasında artık programınız kullanımınıza hazırdır. Burada şunu belirtelim ki kurmayı düşündüğünüz telefon ya da tablet kesinlikle Android tabanlı ve fiziki olarak erişilebilir bir cihaz olmalıdır.

Casus telefon artık sizin için hedef kişi hakkında hemen her tür bilgi vermeye hazırdır. Bu kişinin arama geçmişine, her tür sosyal medya hesaplarından yazışmalarına, internet geçmişine, SMS yazışmalarına ve dosya paylaşımlarına ulaşabilmektesiniz. Telefon dinleme özelliği sayesinde hedef kişinin aramalarını dinleyebilmekte ve bunları kayıt altına alabilmektesiniz. Aynı zamanda yine eşiniz veya çocuklarınızın sosyal medyada neler yaptıklarından nerede olduklarına kadar her tür konum bilgisine dahi erişim imkanınız bulunmaktadır.

Telefon dinleme yazılımları sayesinde artık ailenizi ve şirketinizi güvenle yönetebilirsiniz. Fakat kesinlikle bu tür programları tanımadığınız kişilerin cihazlarına yükleme gibi bir hataya düşmeyiniz. Çünkü casus telefon yasa dışı olarak kullanıldığı zaman sizin için bir suç unsuruna dönüşebilmektedir.

5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir