Casus Program

Casus Program

Casus program denildiği zaman aşağı yukarı hepimizin aklına aynı şey gelmektedir. Yani kurulduğu aygıt üzerinde arka planda gizliden gizliye çalışan ve bize istediğimiz hemen her tür veri akışını sağlayan bir program gelmektedir. Evrensel bir kural vardır ve bu kural şudur: Bütün icatlar ihtiyaçlardan meydana gelmiştir. Evet, gerçekten de bu tür telefon dinleme yazılımları da kesinlikle ihtiyaçlardan doğmuş ve ortaya çıkmıştır.

Birçok banka, şirket firma ve özellikle gizli çalışmalar yapan çok daha büyük yapılar bilgilerinin çalınmaması ya da bir üçüncü kişilere ulaştırılmaması adına bu programlara ihtiyaç duymuşlardır. Ülkemizde casus program özellikle eşlerin birbirlerini ya da ebeveynlerin çocuklarını takip etme amaçlı kullandıkları bir program olmaktadır. Çünkü son yıllarda sosyal medyanın hayatımızın hemen her karesine girmesi neticesinde eşlerin birbirini aldatma oranı oldukça artmıştır.

Casus Program Kurulumu ve Özellikleri

Öncelikle casus program almayı düşündüğünüzde kuracağınız hedef cihazın Android işletim sistemine sahip olduğundan emin olunuz. Çünkü bu tür telefon dinleme yazılımları sadece Android işletim sistemli cihazlarda çalışmaktadır. Yine kurulumu gerçekleştirebilmek için cihaza fiziki erişim sağlamanız zorunluluğu bulunmaktadır. Yani bu programları uzaktan kurma gibi bir durumun söz konusu olduğunu bilmeniz gerekmektedir.

Kullanımı kadar kolay bir kurulumu da olan casus program, kurulduktan sonra arka planda asla kendisini hissettirmeden çalışmaktadır. Artık hedef telefon üzerinde Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin gibi birçok sosyal medya hesabına erişim sağlayabileceksiniz. Buradaki yazışmaları ve hemen her tür resim ya da video paylaşımlarını indirebileceksiniz. Telefon takip programı sayesinde hedef kişinin günün her anı nerde ve kimlerle olduğunu kolaylıkla öğrenebileceksiniz. Çünkü bu tür programlar özellikleri itibariyle sizlere ortam dinleme imkanı da sunmaktadır.

Günümüzde özellikle ailelerin çocukları için edindiği bu programlar ile artık çocuklarınızı her an takip edebileceksiniz. Sosyal medya platformlarında kimlerle görüşüp neler paylaştıklarını casus program sayesinde çok kolay bir şekilde görebileceksiniz. Bu sayede onları sosyal medyanın zararlı ortamlarından korumuş olmaktasınız. Çünkü küçük yaştaki çocuklar sosyal medya ortamlarında hemen her tür tehlikeye karşı adeta savunmasız bir haldedirler.

5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir